En finish

Dag 35 Durban Corbières – Perpignan (- Vias)

De laatste dag. Een mooie tocht door Zuid-Frankrijk. Ik stuur alvast de route en de rest.

De route van vandaag:


Activity: Cycle
Started: 7 Jul 2021 at 08:23:31
Ride Time: 4:00:00
Stopped Time: 0:00
Distance: 60 km
Average Speed: 15 km
Fastest Speed: 
Ascent: 262 metres
Descent: 365 metres

Zoals je ziet heb ik de getallen wat aangepast. Gelukkig had ik nog een analoge tracker, die meer dan 62 km aangaf. Maar deze wijkt ook zo’n 4% naar boven af. Afgerond dus 60 km. Op het vliegveld van Perpignan heb ik een auto gehuurd, de fiets past er net in, en ben naar Vias gereden. Mijn fiets wordt daar opgepikt door Camino Fietsvervoer.


een kasteel van de Katharen


Zicht terug. Links de weg, met wat achtervolgers, rechtsachter het stadje Paziols, als ik me niet vergis

En mijn video-blog:

Natuurlijk kan je me live volgen op http://www.locatoweb.com/user/a3washere. Kies gewoon de route van de dag en je ziet waar ik ben.

Kilometers

Routekm'stotaal
Amsterdam - IJsselstein68,2368,23
IJsselstein - Drunen63,27131,50
Drunen - Eindhoven54,55186,05
Eindhoven - Valkenswaard18,18204,33
Valkenswaard-Diest67,76271,99
Diest - Namen82,41354,40
Namen - Givet54,82409,22
Givet - Charleville-M83,78493,00
Charleville-M - Stenay83,29576,29
Stenay - Verdun61,56637,85
Verdun - Commercy63,30701,15
Commercy - Neufchateau68,85770,00
Neufchateau - Langres77,85847,85
Langres - Lamarche-sur-Saône92,13939,98
Lamarche-sur-Saône - Beaune63,391003,37
Beaune - Cluny81,691085,06
Cluny - Charlieu67,321152,38
Charlieu - St.Just-en-Chevette61,321213,70
St.Just-en-Chevanet - Le Brugeron40,661254,36
Le Brugeron - Arlanc44,431298,79
Arlanc - Le Puy55,631354,42
Le Puy - Langogne69,081423,50
Langogne - Les Vans65,401488,90
Les Vans - St. Hippolyte91,891580,79
Saint-Hippolyte - Clermont l'Herault64,441645,23
Clermont l'Herault - Vias45,001690,23
Vias - Beziers23,051713,28
Beziers - Durban-Corbieres73,981787,26
Durban-Corbières - Perpignan60,001847,26

Morgen naar: Perpigan, voor een paar dagen rust. Zondag vlieg ik naar huis.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *