Rustige dag

Dag 23 – St.Just-en-Chevelet – Le Brugeron

Stralend weer deze ochtend, nog wel een beetje fris. Er zaten toch wel weer steile klimmetjes in, maar niets verontrustend (achteraf). Een rustige fietsdag.

De route van vandaag:

Activity: Cycle
Started: 25 Jun 2021 at 08:37:22
Ride Time: 4:13:43
Stopped Time: 0:00
Distance: 40,66 km
Average Speed: 9,62 km/h
Fastest Speed: 39,43 km/h
Ascent: 617 metres
Descent: 457 metres


Bommelstein in Frankrijk


De fiets


Door het Massif Central

En mijn video-blog:

Natuurlijk kan je me live volgen op http://www.locatoweb.com/user/a3washere. Kies gewoon de route van de dag en je ziet waar ik ben.

Kilometers

Routekm'stotaal
Amsterdam - IJsselstein68,2368,23
IJsselstein - Drunen63,27131,50
Drunen - Eindhoven54,55186,05
Eindhoven - Valkenswaard18,18204,33
Valkenswaard-Diest67,76271,99
Diest - Namen82,41354,40
Namen - Givet54,82409,22
Givet - Charleville-M83,78493,00
Charleville-M - Stenay83,29576,29
Stenay - Verdun61,56637,85
Verdun - Commercy63,30701,15
Commercy - Neufchateau68,85770,00
Neufchateau - Langres77,85847,85
Langres - Lamarche-sur-Saône92,13939,98
Lamarche-sur-Saône - Beaune63,391003,37
Beaune - Cluny81,691085,06
Cluny - Charlieu67,321152,38
Charlieu - St.Just-en-Chevette61,321213,70
St.Just-en-Chevanet - Le Brugeron40,661254,36

Morgen: naar Arlanc

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.